Katowice! Czas na nową kolekcję ślubną i RABATY!

21 października to w kalendarzu przyszłych Państwa Młodych dzień zarezerwowany na Śląskie Targi Ślubne. Pod jednym dachem skupione zostanie morze ślubnych inspiracji i propozycji, które od razu będziecie mogli skonsultować ze specjalistami. Ale to nie wszystko! Z tej okazji – jak co roku – zaplanowałyśmy imprezę towarzyszącą, czyli Dni Otwarte w naszym salonie przy ul. Chopina 6 – i to aż 3 dni, bo od 19 do 21.10!  Z czym to się wiąże? Z samymi niespodziankami! Na miejscu czekać na Was będzie cała, nowa ślubna kolekcja 2019, a także atrakcyjne rabaty: -500zł na suknię ślubną, -300zł na garnitur i -1000zł jeśli postanowicie ubrać się u nas oboje! Brzmi kusząco? Oczywiście, tym bardziej jeśli zerkniecie na propozycje na przyszły sezon od: Oksana Mukha, Mori Lee, Tina Valerdi,  Tesoro/Ariamo,

 Pamiętajcie też, że znajdziecie u nas największy wybór unikatowych garniturów ceremonialnych w tej części Polski – jesteśmy pewne, że każdy pan marzący o wyjątkowym wyglądzie w tym ważnym dniu znajdzie u nas strój dla siebie!

Do zobaczenia w dniach 19-21 października! Salon Evita przy ul. Chopina 6 w Katowicach będzie w tym dniu otwarty do 18:00!

 

 

Zostaw komentarz