Kraków! Dni Otwarte i RABATY!

Tegoroczny grudzień na weselnej mapie Krakowa należy do 35. Małopolskich Targów Ślubnych. Wydarzenie dla narzeczonych, par i ich najbliższych odbędzie się już 7-8 grudnia! Będzie to niezwykła okazja do spotkania z kolekcjami 2020, trendami i nowinkami w branży. Ale to dopiero początek dobrych wiadomości! W tych dniach czyli właśnie 7-8 grudnia w naszym salonie przy alei Pokoju 20 czekają na Was Dni Otwarte i związana z nimi AKCJA RABATOWA. Na miejscu czekać będą suknie z kolekcji 2020 od Mori Lee, Oksany Mukha, Mistreli, Ms Mody, Happy Days i Tiny Valerdi. W czasie trwania Dni Otwartych każdą suknię ślubną kupisz 500zł taniej. Nie zapominamy o Panach Młodych – gwarantujemy największy i zupełnie unikatowy wybór garniturów ceremonialnych i 300zł rabatu na zakupy. A jeśli zdecydujecie się ubrać u nas oboje – otrzymacie 1000zł rabatu!

Nowością jest również rabatowanie sukien wieczorowych – wszystkie kreacje kupicie do 70% taniej. To idealna okazja, by ubrały się u nas wasze mamy, świadkowe, goście. Pamiętajcie, że gwarantujemy wybór krojów i fasonów, jakich po prostu nie znajdziecie w innych sklepach. Mało tego! Dzięki serwisowi szycia na miarę żaden rozmiar czy wymaganie sylwetki nie jest dla nas żadnym problemem.

Widzimy się 7 i 8 grudnia w salonie EVITA przy al. Pokoju 20 w Krakowie

W związku z tym, że nasze Dni Otwarte cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem nie prowadzimy umawiania na godziny w tych dniach

 

PODSUMOWUJĄC:

KIEDY?

7-8 grudnia 

GDZIE?

salon Evita, al. Pokoju 20, Kraków

RABATY:

-500zł na zakup sukni ślubnej

-300zł na zakup garnituru

-1000zł jeśli ubierzecie się u nas oboje 

-do 70% rabatu na zakup sukien wieczorowych