Evita studio mody ślubnej w Tychach

Dzień ślubu to wyjątkowa chwila w życiu każdej zakochanej pary. W tym dniu szczególnie panny młode pragną wyglądać oraz czuć się naprawdę wyjątkowo. Biała suknia ślubna w najmodniejszym fasonie, idealnie dopasowana do urody, gustu oraz kobiecej sylwetki to bowiem najlepsza gwarancja dobrego samopoczucia oraz pewności siebie w dniu ślubu.

Spełnij swoje najskrytsze marzenia o sukni ślubnej ze snów

Specjalnie z myślą o kobietach poszukujących naprawdę wyjątkowej ślubnej kreacji powstała nasza oferta. Salon mody ślubnej Evita w Tychach mieszczący się przy ul. Mikołowskiej 64 od blisko 18 lat dba o atrakcyjny wygląd oraz zadowolenie panien młodych ze Śląska i okolic. To idealne miejsce, aby wybrać wyśnioną suknię ślubną, która stanie się doskonałym dopełnieniem wizerunku każdej przyszłej panny młodej.

Wybierając salon mody ślubnej Evita każda klientka może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz wsparcie w doborze najbardziej dla niej odpowiedniej kreacji ślubnej. Nad dobrym samopoczuciem oraz zadowoleniem przyszłych panien młodych czuwa sztab wykwalifikowanych stylistek Evita, których doświadczenie oraz znajomość najnowszych trendów mody ślubnej gwarantują satysfakcję z zakupu.

Nie tylko suknie ślubne szyte na miarę – poznaj naszą pełną ofertę mody ślubnej!

Salon mody ślubnej Evita w Tychach oferuje szeroki wybór zarówno gotowych sukien ślubnych w najmodniejszych fasonach, jak i możliwość uszycia dowolnej kreacji na indywidualne zamówienie. Naszą misją jest spełnianie wszystkich, nawet tych najbardziej wyszukanych marzeń ślubnych. W okresie ślubnych przygotowań każda kobieta zasługuje bowiem na to, aby być traktowana niczym prawdziwa księżniczka.

Tyski salon mody ślubnej Evita to nie tylko same suknie ślubne! W naszej rozbudowanej ofercie mody ślubnej i weselnej znajduje się bowiem także szeroki wybór kreacji wieczorowych oraz eleganckich strojów wyjściowych dla mężczyzn. To idealne miejsce w Tychach, aby za jednym razem wybrać nie tylko wymarzoną suknię ślubną, ale także modne wieczorowe kreacje dla druhen i przyjaciółek oraz garnitur dla samego pana młodego.


Polecane produkty

torebka wieczorwa 101

buty wieczorowe 87

9707 suknia wieczorowa

9707 suknia wieczorowa - 9707 suknia wieczorowa -

KIKO z płaszczem-Mistrelli

KIKO z płaszczem-Mistrelli - KIKO z płaszczem-Mistrelli - KIKO z płaszczem-Mistrelli - KIKO z płaszczem-Mistrelli -