Salon sukien ślubnych Katowice

Evita studio mody ślubnej i wieczorowej – odwiedź nasze dwa wyjątkowe salony na Śląsku!

Evita to sieć salonów mody ślubnej i wieczorowej. W naszej bogatej ofercie znajdziesz nie tylko wyjątkowe suknie ślubne, ale także szeroki wybór strojów wieczorowych damskich i męskich na wszystkie okazje. Wybierając kreacje wyjściowe i suknie ślubne w Tychach lub Katowicach w jednym z naszych salonów z pewnością oczarują Cię one swoim modnym designem, starannym wykonaniem oraz profesjonalną obsługą.

Wybierz jeden z wielu unikalnych modeli lub uszyj suknię ślubną ze swoich snów!

Studio mody ślubnej Evita od ponad 18 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientek. Jeśli chodzi o suknie ślubne Tychy i mieszczący się tam salon oddaje do dyspozycji każdej przyszłej panny młodej szeroki wybór niepowtarzalnych ślubnych kreacji dostępnych we wszystkich rozmiarach oraz w najmodniejszych fasonach.

Na miejscu każda przyszła małżonka może liczyć na fachową poradę wykwalifikowanych stylistek oraz dopasowanie wybranego modelu sukni do jej sylwetki tak, aby prezentował się na niej niczym szyty na miarę. Dla najbardziej wymagających panien młodych, które śnią z kolei o wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju kreacji, nasze suknie ślubne z salonu w Tychach pomogą zrealizować marzenia! Zajmujemy się bowiem także szyciem sukien na indywidualne zamówienie, którą to usługę można zrealizować w obydwu naszych śląskich salonach.

Garnitury, modne kreacje wieczorowe i wyjątkowe suknie ślubne Katowice w salonie Evita

Studio mody Evita to nie tylko suknie ślubne w Katowicach i Tychach, albowiem w naszych salonach znajdziesz znacznie więcej! Nasze śląskie salony sukien, oprócz modnych i niezwykle starannie wykonanych kreacji, oferują bowiem także wyjątkowe suknie wieczorowe, które swojej właścicielce pozwolą zabłysnąć w czasie każdej, nawet najbardziej wymagającej uroczystości.

Oferta salonów Evita skierowana jest nie tylko do Pań, które rozglądają się za wyjątkowymi kreacjami wieczorowymi, ale także do Panów poszukujących starannie wykonanych i szykownych garniturów, smokingów oraz fraków, które idealnie sprawdzą się na wszystkie wymagające odpowiedniej oprawy okazje.


Polecane produkty

SHANTALLE-Passion by Tina-Tina Valerdi

SHANTALLE-Passion by Tina-Tina Valerdi - SHANTALLE-Passion by Tina-Tina Valerdi -

115714 cytrynowa suknia wieczorowa

115714 cytrynowa suknia wieczorowa - 115714 cytrynowa suknia wieczorowa - 115714 cytrynowa suknia wieczorowa -

torebka wieczorowa 9

After-Six 5