Szycie na miarę

Szyjemy na miarę! Suknie wieczorowe, suknie ślubne, garnitury i garsonki dopasowane do Twojego gustu, rozmiaru i budżetu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy do oferty szycie na miarę. Dzięki temu nie ogranicza nas rozmiarówka producentów, czy dostępność danego modelu. Na miejscu pokażemy Ci możliwe fasony i materiały dlatego od razu wiesz jak będzie wyglądał produkt finalny – to zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Uszyjemy nie tylko suknie ślubne, wieczorowe czy garnitury, ale także bolerka, żakiety i etole, ze szczególną uwagą podchodzimy do perfekcyjnego ubioru mam weselnych, dla których oferta na polskim rynku jest bardzo okrojona. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na idealne dopasowanie kreacji.

Suknie ślubne i wieczorowe na miarę

Masz swoją wizję sukni ślubnej lub wieczorowej? A może Twoja wymarzona suknia to elementy zapożyczone z 3 innych modeli? Dla nas to nie przeszkoda podobnie jak brak Twojej wizji – wspólnie stworzymy projekt i zajmiemy się jego profesjonalną realizacją. Zaproponujemy Ci odpowiednie zdobienia i krój eksponujący atuty Twojej figury, uwzględnimy Twój budżet. Szycie na miarę w Evicie to też gwarancja oryginalności – masz pewność, że Twoja suknia będzie jedyna i niepowtarzalna.

 

Garnitury na miarę

Posiadamy największy wybór garniturów ceremonialnych w Polsce. Nasz dział męski kompleksowo zajmie się panem młodym, gościem weselnym i każdym panem oczekującym od garnituru więcej niż oferują inne salony. Do garnituru uszyjemy także koszulę, dzięki czemu Twój wizerunek będzie spójny i elegancki.