Personalizowane obrączki ślubne

Obrączki ślubne Kraków

Zapraszamy narzeczonych do zaprojektowania własnych niepowtarzalnych obrączek ślubnych.

Obrączki ślubne Kraków

Kraków otwiera się na pragnących oryginalności narzeczonych i oferuje teraz nietypowe obrączki ślubne. Jeśli chcecie, by Wasze obrączki były inne i unikalne to koniecznie odwiedźcie salon Evita przy ul. Długiej 15. Symbol waszej miłości – jakim bez wątpienia są obrączki ślubne – powinien być wyjątkowy i niepowtarzalny jak Wy! Warto, by biżuteria towarzysząca Wam codziennie i przypominająca o najważniejszym dniu życia wpisywała się w Wasze gusta i wyróżniała pośród powtarzalnych i wszędzie dostępnych modeli. To właśnie z potrzeby wykreowania produktu jedynego w swoim rodzaju powstała marka Classica, która tworzy dla Was innowatorskie obrączki na zamówienie. Personalizacja obrączek wymaga współpracy narzeczonych, bo to Wy uczestniczycie w całym procesie tworzenia. Jak to działa?

Marka Classica by Jubiler Niewęgłowski umożliwia tworzenie własnego projektu i natychmiastowe obserwowanie wprowadzonych zmian dzięki intuicyjnej aplikacji, która pozwala na personalizację Waszych wymarzonych obrączek ślubnych.

Personalizowane obrączki ślubne w Krakowie

Personalizacja odbywa się w kilku etapach: po wybraniu kształtu, wysokości oraz rozmiaru możemy dokonać połączenia kolorów, dodać odcisk palca, wybić rytm bicia serca, wykonać grawer własnym charakterem pisma. Istnieje również możliwość zaprojektowania własnego wzoru graficznego, który zostanie naniesiony na wasze niepowtarzalne obrączki. Wiemy, że najlepszymi przyjaciółmi kobiet są diamenty dlatego również one znalazły się w naszej ofercie i z pewnością fantastycznie sfinalizują projekt każdej pani. Znajdziecie u nas obrączki ślubne złote, ale nie tylko, bo Classica zadbała również o miłośników kolorów oferując obrączki ślubne z białego, czarnego i czerwonego złota.

Zapraszamy do naszego salonu gdzie możecie dokonać personalizacji obrączek ślubnych.

Classica Obrączki Personalizowane
ul. Długa 29, Kraków

Pon-Pt 10:00-19:00
Sobota 10:00-15:00

Indywidualne konsultacje pod numerem telefonu lub adresem mailowym:

664 178 133
info@jubilernieweglowski.pl

Classica touch – zaklęci dotykiem

Jesteśmy również w Katowicach.

 

Obrączki ślub Kraków

Obrączki

Obrączki ślubne

Personalizowane obrączki

Jubiler Niewęgłowski