Jak ubrać się na studniówkę.

Za oknem coraz zimniej, a u nas w salonach wręcz przeciwnie. Jesień to nie tylko czas na pokazanie Wam najnowszej kolekcji sukien ślubnych, to też sezon na gorące, wieczorowe nowości i początek planowania niezapomnianych imprez! Jak ubrać się na Andrzejki, Sylwestra, Studniówkę? Jakie trendy będą obowiązywały?

Andrzejki

Tradycja andrzejkowych balów niestety zanika na rzecz niezobowiązujących imprez. Podczas wieczoru wróżb królują kreacje odrobinę nonszalanckie, bez zbędnego przepychu, raczej krótkie, idealne na klubowe party lub wysmakowaną domówkę. Mała czarna z biżuteryjnymi akcentami sprawdzi się w tej roli wyśmienicie! Śmiało możesz wybrać mieniącą się kreację, która doda blichtru magicznej nocy i będzie świetnie prezentować się w sztucznym, klubowym świetle.

4-11-3

 

stylizacja1

Sylwester

Najbardziej szampańska noc w roku. Przyjęło się, że jest luksusowa, barokowa, zakrawająca o maksymalizm w modzie i dodatkach. Na takich balach znakomicie prezentują się długie kreacje przy ciele o fasonie ryby lub balowe propozycje w kształcie princessy. Ostatnia noc w roku to obowiązkowy perfekcjonizm w każdym calu – dopracowana fryzura, makijaż i kropka nad „i” w postaci sukni eksponującej atuty sylwetki. Niezmiennie króluje czerń, ale odważne panie lubiące skupiać na sobie wzrok mogą postawić na suknię złotą, czerwoną lub różową. Wszystkie te kolory wyśmienicie zaakcentują jasną, słowiańską skórę Polek. Sylwestrowa noc to też doskonały pretekst, by błyszczeć: cekiny, kryształki i inne, połyskujące elementy będą wyglądały spektakularnie i uświetnią noworoczną imprezę.

3-10-1

1

12-12-2

Studniówki

Studniówka to pierwszy tak ważny bal, ale pamiętajmy, że dotyczy on ludzi młodych, którzy – także modowo – naprawdę mogą pozwolić sobie na wiele! Porzuć czerń (jeszcze będziesz miała okazję się w niej zaprezentować) i wybierz kreacje kolorowe – np. w odcieniach szalenie modnego granatu. Kolor doda stylizacji lekkości i dziewczęcości oraz zapewni pewny wyróżnik na tle innych celebrujących ten dzień. W 2017 roku nosimy cekiny, długi rękaw i koronki. Odważnie, z klasą, elegancko – to trio zagwarantuje Ci najbardziej udaną stylizację!

kolaz17

26-06

28-07-1