Studniówka 2020 – nasze propozycje wyjątkowych sukien

Styczeń i luty należą do maturzystek! To właśnie w tych miesiącach zimowe wieczory przebiegają pod znakiem imprez, potańcówek i bali, które nieodzownie mają przypominać o zbliżającej się maturze i metaforycznym wejściu w dorosłość. Ten bal pamięta się i wspomina latami dlatego warto zadbać o kreację, która nie tylko uświetni tą uroczystość, ale będzie wydarzeniem samym w sobie! Poniżej nasz subiektywny wybór 10 najpiękniejszych, niebanalnych kreacji dzięki którym tytuł Królowej Balu masz w garści! Jeśli jesteś gotowa na takie zaszczyty to oglądaj, przymierzaj, wybieraj! I pamiętaj, że szyjemy również na miarę – żaden rozmiar, figura czy Twoje wymaganie nie stanowią dla nas problemu 🙂 

1) Suknie czerwone 

Kolor czerwony na Studniówce jest obowiązkowy. Ma przynieść szczęście na zbliżających się egzaminach. Zazwyczaj dziewczęta wybierają czerwoną podwiązkę, ale czemu skupiać się na tak małym elemencie zamiast postawić na zjawiskową suknię w kolorze głębokiem czerwieni? Na pewno nie będzie to wybór dla wszystkich, ale odważne, przebojowe dziewczyny, które lubią się wyróżniać będą w siódmym niebie! 

2) Suknie balowe 

Paradoksalnie w miarę postępu naszych czasów mamy coraz mniej okazji, by być na prawdziwym balu. A to przecież doskonała szansa, by ubrać się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Miłośniczki romantycznego, bajkowego stylu na pewno pokochają propozycje sukien balowych – lekkie, dziewczęce, jednocześnie szalenie tajemnicze i eleganckie. Odważ się na nieoczywiste kolory np. Niebieski czy wrzosowy. Być może taka suknia w Twojej szafie czy garderobie zainspiruje Cię do wzięcia udziału w kolejnych balach? 🙂 Mówi się, że każda kobieta choć raz w życiu powinna wystąpić w takiej sukni – Twój czas droga Maturzystko jest właśnie teraz! 

3) Suknie koronkowe 

Suknie, które łączą cechy sukien balowych i wieczorowych, ponadczasowych propozycji. Dedykowane zwolenniczkom stylu retro, które z chęcią powróciłyby do czasów dworskich. Dobra informacja! Suknie koronkowe występują we wszystkich fasonach. Możesz więc postawić na seksowną rybę lub na kreację o prostym kroju. Wszystko dopasowane do Twojej sylwetki i upodobań. Oczywiście pomożemy Ci wybrać tę jedyną! 🙂 

4) Suknie czarne 

To oddzielna kategoria w każdym zestawieniu, bo czerń wciąż jest kolorem, po który sięgamy najchętniej. Wybór masz niemal nieograniczony: od klasycznej małej czarnej, po propozycje krótkie z odsłoniętymi ramionami, bo długie proste lub bogato zdobione suknie do ziemi. 

5) Suknie krótkie 

Propozycje dla tych z Was, które chcą odsłonić nogi, nie czuć żadnego skrępowania w tańcu, mają godną pozazdroszczenia figurę, a jednocześnie chcą być eleganckie i szykowne. Krótkie suknie to propozycje dla zadziornych, energicznych młodych dam. Jeśli jesteś jedną z nich to wybierz koniecznie jedną z poniższych! 

Zostaw komentarz