Ostatnia akcja rabatowa przed sezonem ślubym

Mamy dla Ciebie wyjątkowe zaproszenie na jedyną w swoim rodzaju akcję rabatową, podczas której premierowo obejrzysz i przymierzysz suknie ślubne z kolekcji 2023, a dodatkowo tę jedyną, która skradnie Twoje serce kupisz z rabatem do aż 2000zł! Poza sukniami od najlepszych projektantów przygotowałyśmy suknie z naszej autorskiej, szytej na miarę, kolekcji – to doskonała opcja dla osób, które marzą o indywidualnym projekcie. Zadbamy, byś poczuła się wyjątkowo: w kameralnej atmosferze, przy lampce prosecco będziesz mogła cieszyć się dniem, który każda Panna Młoda pamięta na zawsze 🙂 Każdej Klientce poświęcamy 100% naszej uwagi i czasu dlatego w tym dniu obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Dla Twojego komfortu wydłużamy godziny pracy w tym dniu, będziemy do dyspozycji do 21:00!Szczegóły: 

sobota 4 marca

godziny 10:00-21:00 

ul. Długa 21, Kraków 

zapisy telefoniczne: 12)2929090, (12)3851804

 

 

Jakie trendy będą obowiązywać? 

Najmodniejsze suknie ślubne 2023 

Nadchodzący rok zapowiada się bardzo różnorodnie. Dominujące będą 3 trendy: fantazyjny romantyzm, nowoczesność oraz elegancki luksus. Co je charakteryzuje? 

Fantazyjny romantyzm 

Ślub z założenia jest wydarzeniem bajkowym dlatego wśród modeli sukien ślubnych na sezon 2023 nie mogło zabraknąć sensualnych i sentymentalnych propozycji. Trend ten realizują koronki, perły, pióra i elementy roślinne, które pojawiły się w poprzednich sezonach i wciąż cieszą się ogromną popularnością. Dominują przezroczystości, które pięknie eksponują nogi czy dekolt nadając całej stylizacji lekkości. Możesz wybierać spośród wszystkich fasonów: począwszy od rozłożystych księżniczek, poprzez suknie w kształcie litery A, aż po rybki. Stylizacja w tym trendzie będzie dziewczęca i zmysłowa co fantastycznie zapewnią fantazyjne tiule, głębsze wycięcia i transparentne wykończenia. 

 

Nowoczesność

Myślisz, że w temacie sukien ślubnych powiedziano już wszystko i nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Nic bardziej mylnego! Z roku na rok w kolekcjach pojawiają się modele, który wyznaczają zupełnie nowy kierunek w branży. Odważne Panny Młode, które szukają indywidualnych propozycji, które podkreślą ich oryginalność mogą stawiać na suknie dwuczęściowe, z dodatkowymi rękawami, bufkami, rozcięciami i innymi niepowtarzalnymi formami. Dzięki dodatkowym elementom czy wyjątkowemu zdobieniu suknia staje się swojego rodzaju dziełem sztuki, które doskonale pasuje do pewnego siebie charakteru i przebojowości osoby, która będzie ją nosić. Gwarantujemy, że wiele modeli naprawdę Cię zaskoczy. 

Elegancki luksus 

Klasyczne kroje wciąż cieszą się ogromną popularnością, a era gładkich sukien ślubnych trwa. To idealna propozycja dla Panien Młodych, które nie lubią blichtru i przepychu, a stawiają na jakość materiałów, projekt i sposób wykończenia. Z pozoru prosta kreacja lubi zachwycić detalem – np. okazałym rozcięciem lub głębokim dekoltem. Zastosowanie satyn, mikado czy krep każdy-nawet najprostszy z pozoru projekt – uczyni luksusowym. Panna Młoda w tym trendzie będzie nowoczesna i dystyngowana, ale też podkreśli umiejętne bawienie się modą, którą wykorzysta, by podkreślić siebie i swoją indywidualność. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz