Gorączka sylwestrowej nocy!

Gorączka sylwestrowej nocy!

sylw1

Od zbliżającego się Bożego Narodzenia już tylko kilka dni do pożegnania starego i powitania Nowego Roku. Co w tym sezonie jest modne? Jak zabłysnąć na sylwestrowym balu czy imprezie? Jak poczuć się seksownie i jednocześnie ultra elegancko?

Kreatorzy mody namawiają do pozostania wiernym temu, co w kobiecej modzie najmocniejsze – sukniom! Sukienka zawsze dodaje nam szyku i elegancji, pozwala poczuć się wyjątkowo i ekskluzywnie. Takich wrażeń nie dostarczy nam żadna casualowa wersja sylwestrowej kreacji. Warto zauważyć, że na co dzień często rezygnujemy z sukienek, czemu więc odmawiać ich sobie w tak wyjątkowym dniu? Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszego artykułu upewnisz się, że cudowna suknia wieczorowa jest właśnie tym, w co warto zainwestować.

 

 

Kilka zasad, którymi warto się kierować

Po pierwsze: znaj swoje mocne strony! Nie zawsze warto podążać za modą i trendami. Poznaj swoje ciało, znaj jego atuty i podkreślaj je bez skrępowania. Takie postępowanie skutecznie odwróci uwagę od mankamentów czy kompleksów. Jesteś wysoka? Pozwól sobie na wytworną, długą suknię. Jesteś dumna ze swoich pleców? Odkryj je! Podkreślając najładniejsze elementy swojej sylwetki zawsze olśnisz otoczenie.

syl5

Po drugie: odsłoń się z umiarem! Nie musisz wybierać pomiędzy elegancją, a seksapilem. Wystarczy, że zachowasz złoty umiar. Jeśli chcesz odsłonić nogi i wybierasz w tym celu krótką suknię pamiętaj, że dekolt powinien być naprawdę minimalny. Ta zasada działa także w odwrotną stronę. Pamiętając o tej regule będziesz wyglądać kusząco i szykownie, a współtowarzysze zabawy będą pełni uznania dla Twojego poczucia stylu i szyku.

 syl3

Po trzecie: błyszcz! Wigilia Nowego Roku to wydarzenie pozwalające na więcej. Nie musisz być zachowawcza i bać się, że „przesadzisz” wybierając kreację. Oczywiście warto pamiętać o charakterze imprezy i ubrać się odpowiednio do miejsca, w którym się odbywa. Nie ulega wątpliwości, że inne stroje obowiązywać będą na balu na zamku czy na imprezie w lokalnym klubie. Jednak bez względu na to, jakie miejsce na zabawę wybierzesz, wszystkie odcienie srebra i złota są do Twojej dyspozycji. Możesz dowolnie bawić się brokatem i cekinami. Inspiruj się wszystkim co lśni.

syl2

Po czwarte: pomyśl o kolorze. Nie tylko czerń jest szykowna i kobieca. Decydując się na wieczorny bal wcale nie musisz ograniczać się tylko do jednego, bezpiecznego koloru, czyli czerni. Wybierz kolor, który lubisz i w którym wyglądasz dobrze. I pamiętaj! Unikając czerni na pewno się wyróżnisz.

syl4

Po piąte: poznaj moc dodatków! Dodatki powinny być kropką nad „i” przemyślanej stylizacji. Otocz się błyskotkami, które dodadzą Ci finezji i animuszu. Sylwester to nie czas minimalizmu. W tym sezonie króluje błysk, barok i przepych – duże bransolety, wytworne kolczyki, cekinowe torebki. Wszystko, co w klubowym świetle zalśni będzie działało na Twoją korzyść!

dodatki-kolaz1

dodatki-kolaz2

dodatki-kolaz3

Zostaw komentarz