Ikony stylu: Brigitte Macron

Rozpoczynamy nowy cykl wpisów o kobietach, których podejście do mody inspiruje tysiące przedstawicielek płci pięknej na całym świecie i nie bez przyczyny rozpoczynamy od Brigitte Macron. Dlaczego? Bo od kiedy została pierwszą damą Francji jedyne znaczenie dla wielu środowisk miał jej wiek i skandal obyczajowy, który wywołała. My chcemy skupić się na stylu ubierania, a Brigitte doskonale udowadnia, że klasa i szyk nie pytają o wiek!

Pani Macron to wykształcona kobieta, uczyła francuskiego i łaciny i właśnie jako nauczycielka poznała obecnego prezydenta Francji, który – podobno – już wtedy zadeklarował, że ją poślubi. Słowa dotrzymał i para szturmem zdobyła nagłówki gazet na całym świecie.

Brigitte doskonale czuje się w stylu casual – nosi ramoneski, sportowe kurtki i buty, uwielbia sukienki mini, które doskonale podkreślają jej smukłe nogi. W ubraniach formalnych zachowuje 100% klasy i elegancji. Widać, że uwielbia francuski, wyważony styl, który zakłada, że każda kobieta powinna mieć w swojej szafie idealne jeansy, czarną marynarkę, sweter w stylu oversize oraz męskie buty. Fantastycznie nosi szpilki, a jej stylizacje nigdy nie są przypadkowe. Na zaprzysiężenie męża na prezydenta ubrała gustowny komplet od Louis’a Vuitton’a.

Mamy nadzieję, że Brigitte Macron udowodni kobietom, że bez względu na wiek można wyglądać zjawiskowo. Nam taka idea przyświeca od dawna: z powodzeniem ubieramy mamy weselne, babcie i wszystkie panie, które szukają strojów na wielkie wyjścia. Szyjemy na miarę, dobieramy fasony, tkaniny i kolory – po to, by finalnie każda kobieta czuła się wyjątkowo. Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę hiszpańskich garsonek 🙂

Kurs stylizacji sesji zdjęciowych-4

Kurs stylizacji sesji zdjęciowych-5

 

 

Zostaw komentarz