Monochromatyczny ślub? Stawiamy na biel i czerń!

Nie, nagłówek nie sugeruje czarno-białych fotografii. Choć przywykliśmy do barwnych, kolorowych ceremonii coraz częściej Panny Młode poszukują bardziej odważnego i niekonwencjonalnego motywu. A cóż nie przełamuje bieli szlachetniej niż czerń? Przyjęło się, że biel jest kolorem smutku i żałoby. W modzie nie ma jednak bardziej eleganckiego i wykwintnego koloru. Wszystkie inne barwy – błękity, róże, żółcie, fiolety – przewijają się przez ceremonie ślubne w różnych wariacjach, ale zawsze są zachowawcze. Jeśli poszukujesz wyrafinowanego efektu „wow” to nasza propozycja jest dla Ciebie.

Czarno-biały ślub

Nie, nagłówek nie sugeruje czarno-białych fotografii. Choć przywykliśmy do barwnych, kolorowych ceremonii coraz częściej Panny Młode poszukują bardziej odważnego i niekonwencjonalnego motywu. A cóż nie przełamuje bieli szlachetniej niż czerń?

Przyjęło się, że biel jest kolorem smutku i żałoby. W modzie nie ma jednak bardziej eleganckiego i wykwintnego koloru. Wszystkie inne barwy – błękity, róże, żółcie, fiolety – przewijają się przez ceremonie ślubne w różnych wariacjach, ale zawsze są zachowawcze. Jeśli poszukujesz wyrafinowanego efektu „wow” to nasza propozycja jest dla Ciebie.

Suknia ślubna

Nikogo nie namawiamy do kroczenia przed ołtarz w czarnej sukni. Jeśli nie jesteś zwolenniczką mrocznej muzyki i rockowych klimatów na pewno nie przystałabyś na takie rozwiązanie. Co jednak piękniej eksponuje biel jak nie czarny właśnie? Wbrew pozorom mocny akcent kolorystyczny eksponuje główną barwę, a tą w tym wypadku jest biel. Czerń nada jej subtelnego animuszu, a Ty będziesz wyglądać charakternie i dziewczęco jednocześnie. Czerń może być aplikacją na tiulu, paskiem w talii, ozdobą dekoltu – możliwości jest mnóstwo!

Dodatki

Ten wariant jest dla Ciebie, jeśli pragniesz czerni, ale nie na sobie. Biało-czarny tort, szarfa w bukiecie, czarne, koronkowe serwetki wszystko to będzie wyglądało wyjątkowo elegancko i światowo. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia i pewność siebie, bo musisz liczyć się z opiniami, że czarny na weselu nie przystoi.

Druhna

W tym miejscu warto wspomnieć ślub Carrie z filmu „Seks w wielkim mieście”. Jej druhny nie były eteryczne i pastelowe. Wręcz przeciwnie – miały na sobie 3 różne suknie w skrajnie intensywnych, energetycznych kolorach, a Charlotte wystąpiła w niemal barokowej, czarnej kreacji. Ten efekt nie potrzebuje słów. Przemyśl jednak, czy orszak jakby wyjęty z ceremonii nowojorskiej na pewno sprawdzi się na Twoim podwórku. My jednak optujemy za odważnymi rozwiązaniami.

Zostaw komentarz