Nowe adresy salonów! Sprawdź jak się zmieniliśmy :)

Zmiany są dobre i potrzebne. Tym bardziej jeśli za zmianami podąża jeszcze wyższa jakość i piękno. Sprawdź jak prezentują się nasze nowe salony: w Krakowie przy ul. Długiej 17 i w Katowicach przy ul. Kościuszki 23.

 

Studio Mody Evita, Kraków ul. Długa 17 (II piętro)

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów przeniosłyśmy salon z Alei Pokoju 20 na ul. Długą 17. W loftowych wnętrzach Pasażu Weneckiego do dyspozycji naszych Klientów oddajemy przestronną pracownię krawiecką wraz z wzorcownią. W tym miejscu zajmiemy się szyciem na miarę indywidualnych projektów, dzięki czemu do rąk klientki trafia kreacja wyjątkowa, dopasowana i jedyna w swoim rodzaju. Na miejscu dysponujemy setkami próbek materiałów, by na żywo móc wybrać interesującą fakturę, kolor i deseń.
Wszystkie suknie projektujemy i szyjemy w pracowni z Krakowie, z najlepszych materiałów od polskich producentów. Wyróżnia nas jakość tkanin i dbałość o każdy szczegół.
Nowością jest nasz nowoczesny SHOWROOM. Z pasji do wyjątkowych, okazjonalnych sukien stworzyłyśmy unikatową przestrzeń, w której przy kawie lub kieliszku prosecco możesz obejrzeć wszystkie nasze projekty, opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, zrelaksować się i oddać w ręce naszych stylistek i krawcowych. Indywidualne podejście gwarantuje, że będziemy miały dla Ciebie czas i pełnię uwagi i zrobimy wszystko, byś poczuła się wyjątkowo-tak, jak na to zasługujesz.
Studio Mody Evita, Katowice ul. Kościuszki 23
Nasz nowy salon powstał z chęci sprostania oczekiwaniom wymagających Klientów, którzy powierzają nam swój wygląd w trakcie najważniejszych, życiowych uroczystości. W centrum miasta, pod adresem Kościuszki 23, spotkała się bogata historia Evity z nowoczesnością formy i ekspozycji. W wygodnej, kameralnej przestrzeni czekają na Was suknie ślubne, wieczorowe i okazjonalne, garnitury oraz szycie na miarę. Największym atutem Evity niezmiennie pozostaje najwyższa jakość tkanin i wzornictwa oraz dostępność na miejscu krawcowych dzięki czemu możemy dopasować do sylwetki każdą kreację, a także zrealizować wizje i projekty naszych Klientów.
Od A do Z nad suknią pracujemy wspólnie dzięki czemu zyskujesz niepowtarzalność i unikatowość oraz gwarancję idealnego fasonu i szycia. Starannie wybieramy modele sukien ślubnych, by nasza oferta była wyjątkowa na tle innych salonów. Ubieramy Was na szczególne okazje wymagające perfekcyjnych kreacji tj. bale, studniówki i wesela, dbamy o nienaganny wizerunek mam weselnych. W naszej ofercie czekają też oryginalne garnitury ceremonialne.

Zostaw komentarz