Nowy salon przy Długiej 15 i personalizowane obrączki – AKCJA RABATOWA

Ulica Długa w centrum Krakowa od lat jest wizytówką ślubnej oferty miasta. Przemierzają ją panny młode w poszukiwaniu wymarzonej sukni ślubnej i pary narzeczonych chcące zapewnić sobie wyjątkową biżuterię będącą pamiątką ich małżeństwa na lata. 

To właśnie tu nasz salon z kilkunastoletnim doświadczeniem zamknął na chwilę przed wami swoje drzwi, by zmienić się zupełnie. Dzięki temu tradycja spotkała się z nowoczesnością, a wy możecie cieszyć się teraz ciepłym, przytulnym i pięknym wnętrzem kryjącym w sobie nasze najwspanialsze – często niepowtarzalne i unikatowe – suknie ślubne. Projekty Oksany Mukha, Tiny Valerdi, Mori Lee czy nasze autorskie projekty cieszą się waszym podziwem i uznaniem, a możliwość przetransportowania sukien pomiędzy naszymi salonami oraz szycie na miarę i nieskrępowana możliwość robienia zdjęć w mierzonych sukniach bezsprzecznie wyróżniają nas na tle innych salonów.  Ofertę uzupełniają wybrane modele sukien wieczorowych i wysmakowanych dodatków. 

        

Obrączki ślubne 

W Studiu Mody Evita przy Długiej 15 w Krakowie możecie też obejrzeć, zaprojektować i zamówić własne, niepowtarzalne obrączki. Marka Classica zapewniła w tym celu intuicyjną aplikację, która pozwala na natychmiastowe obejrzenie projektu obrączki. Tworzenie odbywa się kilkuetapowo: po ustaleniu parametrów tj. kształt, szerokość, wysokość i rozmiar przechodzimy do personalizacji. Mamy możliwość łączenia kolorów, wyboru wzorów, grawerów i diamentów. Na obrączce może znajdować się także zapis waszego głosu, dźwięku imion, bicia serca czy fragment linii papilarnych. Wszystko w dowolnej konfiguracji. Wszystko po to, by Wasze obrączki były jedyne w swoim rodzaju. Plusem aplikacji jest też natychmiastowe wyliczanie ceny i niezliczona ilość wariacji. 

 

Nasz pracownik nie tylko pokaże Wam wszystkie dostępne opcje, ale też przeprowadzi Was przez  cały proces tworzenia obrączek, które zostaną z Wami do końca życia. 

 

AKCJA RABATOWA

W dniach 14.02-10.03 możecie zachować w swoich kieszeniach aż 1300zł jednocześnie spełniając swoje marzenia związane z wyjątkową suknią ślubną i niepowtarzalnymi obrączkami! W tych dniach każdy kto zdecyduje się na zakup obrączek otrzyma aż 500zł upustu na ich personalizację oraz 500zł rabatu na suknię ślubną! A do tego dodatkowe 300zł na zakupy dla gości weselnych. Brzmi dobrze, prawda? 🙂

zapraszamy! 

Studio Mody Evita

ul. Długa 15

Godziny otwarcia:
Pn-Pt 10.00-18.00
Sobota 10.00-14.00

TEL. +48 (12) 292-90-90
evita@evita.com.pl

Zostaw komentarz