Przygotowania Pana Młodego

Przywykliśmy do celebrowania przygotowań Panny Młodej. A co ze współodpowiedzialnym za wydarzenie? Jak do kwestii przygotowań podchodzą panowie? Nawet jeśli Twój partner uważa, że z przygotowaniami uwinie się w kwadrans, bo to sprawa jedynie kąpieli, ubrania się i wyjścia z domu zapewne doświadczy komplikacji tego procederu – pomóż mu się przygotować! 🙂

Wybór ubrania

Mężczyźni często zostawiają to na ostatnią chwilę. Co brać pod uwagę? Przede wszystkim styl – czy wasza ceremonia będzie formalna i zachowawcza czy bardziej wyluzowana? Czy przyszły mąż woli wystąpić w klasycznym garniturze, czy może we fraku albo smokingu? Choćby nie wiem jak Pan Młody nie lubił tematów odzieżowych to te kwestie powinniście poruszyć.

Koszula

Koszula ma bezpośredni związek z kolorem sukni Panny Młodej. Jeśli jest biała – taka powinna być też koszula. Weźcie też pod uwagę czy chcecie, by koszula miała spinki do mankietów (tak! wybierzcie tę opcję, bo jest elegancka i ponadczasowa!:) ) czy też nie. I koniecznie pamiętajcie o koszuli ma zmianę w przypadku zaplamienia bądź zapocenia. Pewnie się nie przyda, ale warto by była!

m6

man1 (1)

man3

Buty

Kolor butów zależy od koloru garnituru. Do czarnego i grafitowego idealnie pasować będą czarne buty, z kolei tak modne w tym sezonie garnitury granatowe pięknie komponują się z brązowymi butami. A może planujecie zaszaleć? Pan Młody może wybrać buty w kolorze Twojego bukietu i tym sposobem wprowadzić nieco luzu do ślubnej stylizacji.

O co zadbać?

Jak na prawdziwego mężczyznę przystało Twój wybranek powinien być wyposażony w parasol, by w razie gorszej pogody osłonić Cię przed deszczem lub śniegiem. Po jego stronie leży również transport – zostaw mu tę część przygotowań bo to prawdopodobnie jedyna, która naprawdę go cieszy! 🙂 Chłopaki nie płaczą? OK, ale paczka chusteczek się przyda, jeśli nie w wypadku łez to pomoże poradzić sobie z kroplami potu od szaleńczej imprezy !

O czym pamiętać?

Pod żadnym pozorem nie możesz zapomnieć o dowodzie osobistym i obrączkach. Na tydzień przed ślubem warto udać się do fryzjera, by odświezyć fryzurę (absolutnie nie rób tego dzień przed!). Nawet jeśli stronisz od kosmetyków upewnij się, czy masz swoje ulubione perfumy i czy skóra dłoni jest w dobrej kondycji. I baw się dobrze!

Zostaw komentarz