Retro ślub

Retro jako jeden z trendów na 2014 rok. Idealna propozycja dla romantyczek, miłośniczek koronek i bogatego wzornictwa. Kolejny sezon żegna się z minimalizmem!

Powrót retro w modzie ślubnej to jeden z trendów na nadchodzący 2014 rok. Jak wyglądać szykownie, modnie i w duchu wybranej epoki?

Zacznijmy od tego z czym kojarzy nam się styl retro, zwłaszcza w modzie. To romantyzm, delikatność i bajkowość. Gdy retro rozpatrujemy w modzie ślubnej zazwyczaj chodzi o iście królewski styl pozbawiony współczesnej surowości formy. Suknie są przeważnie zabudowane, bogato zdobione koronką i ozdobnymi guzikami. To idealny wybór dla panien marzących o ślubie od lat, lubujących się w zdobieniach, metaforach i dziewczęcości.

retro

Co nam daje wybór retro?

Na pewno oryginalność i możliwość odwołania się do czasów, które nas fascynują. Skoro już w ten dzień się przebieramy, to czemu nie wybrać ulubionego stylu?

Nie tylko suknia

Myśląc o retro mamy na uwadze nie tylko suknię. Tu warto zachować spójność. To sukni w stylu lat 20 czy 50 idealnie będzie pasować samochód z danej epoki, charakterne uczesanie i właściwy makijaż. Jeden niewłaściwie dobrany element może poskutkować efektem przypadkowości. Jeśli więc marzysz o retro ślubie przemyśl wszystko dokładnie i działaj !

 

 

Zostaw komentarz