Rockowa Panna Młoda!

Na co dzień ciężkie buty, skórzana kurtka i ćwieki. Skóra nierzadko udekorowana tatuażami, mocny makijaż i rogata dusza. Kobieta, która tak się nosi nie ma łatwego zadania w momencie wyboru stylizacji ślubnej. Biała suknia, lekkie fale i makijaż nude może okazać się totalnym przebraniem, a modne kwiaty we włosach i toczki nijak nie oddadzą charakteru świeżo upieczonej mężatki. Jakie mamy możliwości, by wilk był syty i owca cała, czyli by zachować odrobinę tradycji i nie zaszokować gości weselnych?

Suknia ślubna

Możesz zdecydować się na czarną lub czerwoną, balową suknię. Jeśli jednak nie chcesz zdecydować się na tak radykalne posunięcie masz do wyboru całą gamę sukien z czarnymi i czerwonymi elementami, kuszącymi gorsetami i kolorowymi szarfami. Idealnie będzie też wyglądała suknia ze stójką. Zamiast koronkowego bolerka możesz postawić na okrycie ramion ramoneską. Wszystko, co oryginalne, charakterne i nieco drapieżne powinno zaspokoić Twój gust.

rockowo1

Dodatki

Zdecydowanie łatwiej przemycić odrobinę swojego stylu w dodatkach – krwistoczerwone usta i mocna kreska to tradycyjna interpretacja makijażu w stylu glam. Zamiast białych butów możesz wybrać czarne, a we włosach umieścić oryginalną ozdobę, która stylem odbiegnie od delikatnych, koronkowo-perłowych stroików. Niecodzienny charakter stylizacji pięknie zamanifestuje też bukiet lub dekoracja stołów. I to co zawsze powtarzamy –pamiętaj, że ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

rockowo2

Zostaw komentarz