Rustykalna panna młoda czyli nasza autorska kolekcja sukien ślubnych

Powrót do natury to już nie trend, a jeden z głównych nurtów ślubnych stylizacji. Opuszczamy wytworne, pałacowe sale, porzucamy kreacje dopięte na ostatni guzik i dopracowane w każdym calu fryzury. Przyjęcia organizujemy w stodołach, namiotach, kameralnych salach tonących w świetle świec, kwiatach i elementach drewna. Panna Młoda to teraz nonszalancka dziewczyna w wianku, często boso, w lekkiej sukni nie krępującej ruchów. Całość przypomina leśną nimfę, która w myśl idei „slow life” cieszy się swoim niepowtarzalnym dniem z najbliższymi. I właśnie taki minimalizm, bezpretensjonalna radość i niewymuszona elegancja przyświecały nam w stworzeniu naszej autorskiej kolekcji sukien boho. Wszystkie modele łączy prosta, zwiewna forma, szycie na miarę i możliwość modyfikacji każdej kreacji.

Wszystkie suknie z naszej autorskiej kolekcji zobaczysz TUTAJ

Untitled design-56

Untitled design-57

zobacz wszystkie suknie: https://evita.com.pl/produkty/suknie-slubne/kolekcja-2018/evita/

 

W naszych sukniach postawiłyśmy na wysoką jakość tkanin, najlepsze koronki, finezyjne rozcięcia i seksowne acz wysmakowane wyeksponowanie dekoltu (także na plecach!). W kolekcji znajdziesz fasony w kształcie litery A doskonale pasujące do każdej sylwetki także tej, która ma coś do ukrycia, muślinowe spódnice eksponujące nogi, długi rękaw i ażurowe tkaniny – czyli wszystko co ceni sobie Panna Młoda nastawiona na ceremonię w stylu rustykalnym.

Uzupełnieniem stylizacji przyjęcia będą kwiaty, girlandy, światła świec, owocowe torty o pozornie niewykończonej formie. Jeśli chcesz, by Twoje wesele wpisało się w bajkową atmosferę leśnej polany to nasze propozycje są dla Ciebie

Untitled design-58

źródło: inspiracje pinterest.com

Zostaw komentarz