Ślub Agnieszki Szulim, czyli jak zmieniła się moda ślubna w ciągu ostatnich 8 lat

Baczne obserwatorki życia publicznego i show biznesu wiedzą, że ostatnia sobota należała do Agnieszki Szulim, która w Wenecji przysięgła miłość Piotrowi Wojciechowi-Starakowi. Ale już nie każda z nas pamięta, że to nie był pierwszy ślub celebrytki – ten miał miejsce 6 września 2008, a my przypominamy ten fakt, by pokazać Wam jakie kreacje wybierała Pani Młoda. Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego!

2008

8 lat temu Agnieszka Szulim oddała rękę motocykliście wyścigowym – Adamowi Badziakowi. Jej suknia ślubna zachwyciła i znacząco wyprzedziła – obowiązującą wówczas – modę. Rozłożysta, tiulowa spódnica, połączona z koronkowym gorsetem, który finezyjnie nawiązywał do dołu, śmiało mogłaby trafić do aktualnych katalogów. Do tego gładko zaczesane włosy i welon sprawiły, że panna młoda prezentowała się olśniewająco!

aga3

2016

Sobota 27 sierpnia i gorąca Wenecja. Tym razem Pani Agnieszka postawiła na czystą biel i cięty, asymetryczny dół. Góra sukni to gorset w hiszpańskim stylu, a całość prezentowała się skromnie i elegancko. Stylizacji dopełniały okazałe kolczyki i urocze baleriny z kolekcji Miu Miu.

aga1

aga2

Która suknia bardziej przypadła Ci do gustu?

Zostaw komentarz