Suknie ślubne – trendy na 2015 rok

Tegoroczny sezon dobiega końca i branża przygotowuje się już na przyszłoroczne Panny Młode. Nie ma się co dziwić – panie, które zamierzają zmienić stan cywilny w najbliższych miesiącach są już dawno po wyborze tej jedynej. Tak więc śmiało możemy zacząć przegląd trendów na kolejny – bogaty! – rok.

  1. Opadające ramiona

Następny sezon zacznie się z romantycznym akcentem. Suknie z opadającymi ramionami, uwydatniające szyję i obojczyki będą z pewnością prezentowane w salonach i na pokazach mody. Taki model znakomicie sprawdzi się zarówno na szczupłej sylwetce (optycznie zaokrągli np. zbyt chude ramiona), jak i na sylwetce bardziej krągłej – odpowiedni model odwróci uwagę od zbyt obfitych rąk i nada lekkości górnej części ciała.

c1

  1. Tył jak mgła

Iluzja tyłu w sukni ślubnej ma rzeszę wiernych zwolenniczek już od kilku sezonów. Zamiast zabudowanych pleców nosić będziemy delikatne koronki i przezroczystości nadające całej stylizacji niesamowitego, ultra romantycznego akcentu. To znakomita propozycja dla pań, które – z różnych względów – wolą odwrócić uwagę od dekoltu. Uwaga! Jeśli wybierasz taką suknię koniecznie wybierz wysokie upięcie włosów – takie plecy aż proszą się o prawdziwą, szałową prezentację.

tyl2-2 (1)

  1. Kokardy

Lubisz kokardy? 2015 będzie Twój! Kokardy zagoszczą na niemal każdym fragmencie sukni ślubnej – w talii, na dekolcie, spódnicy, ramionach i plecach. Jedna kokarda to jeszcze nic – im ich więcej tym bardziej modnie!

nogi6

  1. Perły

Masz mieszane uczucia w stosunku do kryształków Svarowskiego? Wydają Ci się zbyt proste i pretensjonalne? Jeśli szukasz luksusowej elegancji to na pewno spodobają Ci się suknie wysadzane … perłami! To właśnie one będą wisienką na torcie w sukniach z najwyższej półki.

  1. Błysk koloru

Biała moda powiedziała już wszystko? Otóż nie. W nadchodzącym sezonie biel będzie złamana różem, zielenią i odcieniami niebieskiego. Wszystko po to, by było oryginalnie. Już dziś wiemy, że ten trend tchnie nową świeżość w modę ślubną.

  1. Rękawy z koronki

Na takie modele musiałyśmy długo czekać. Już w tym roku można było zaobserwować, że upodobały je sobie gwiazdy i celebrytki (tu przypominamy ślub Kuby Wesołowskiego). To, że ten trend będzie się rozwijał na pewno ucieszy zwolenniczki klasycznego wizerunku.

a-3274

  1. Połyskujące aplikacje

W 2015 zrywamy ze skromnością i stonowanymi kreacjami. Panna Młoda ma błyszczeć! Suknie będą bogate, przepełnione mieniącymi aplikacjami, wytworne i charakterne.

Zostaw komentarz