Wielka Gala Gwiazd Plejady – najlepsze stylizacje pań i panów!

Przywykliśmy już do wydarzeń, które bardziej aniżeli pod kątem nagród analizowane są z punktu widzenia modowego. Nic dziwnego! Rozdanie nagród filmowych czy muzycznych, nagradzanie osobistości świata mediów czy rozrywki to doskonała okazja, by zaprezentować się na czerwonym dywanie. Nie inaczej było podczas wręczania nagród Gwiazd Plejady w Pałacu Prymanowskim. Na wydarzenie przybyło mnóstwo gwiazd mniejszego i większego formatu, a my pokazujemy Wam najlepsze i najgorsze – naszym zdaniem – stylizacje z tego eventu.

                                    Klasyczna czerń     

Panie, które postawiły na klasykę wypadły świetnie. Nam do gustu szczególnie przypadła stylizacja Joanny Przetakiewicz, Magdaleny Bieńkowskiej i Pauliny Sykut-Jeżyny. Wszystkie 3 panie prezentowały się elegancko i niezwykle wysmakowanie!

czarne-kolaż

Ognista czerwień

Nie zabrakło też nieco odważniejszych w formie i kolorze stylizacji. Panie, które wybrały czerwień zdecydowanie wyróżniały się z tłumu, ale tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Szyk, idealne dopasowanie, pewność siebie. Czego chcieć więcej?

czerwone-kolaż

Jeśli czerwone suknie wpadły Ci w oko to niemal identyczne fasony znajdziesz w naszych salonach. Wybrałyśmy dla Was 3 kreacje, które najlepiej odwzorowują te ubrane przez Agnieszkę Kaczorowską, Klaudię Wiśniowską czy Macademian Girl.

czerwone-kolaż1

TOP 3 – najlepsze stylizacje

Choć wszystkie kreacje wymienione do tej pory oceniamy na solidną piątkę z plusem, to 3 suknie po prostu skradły nasze serca. Tu oklaski dla Bogumiły Wander, Joanny Racewicz (co za dekolt!) i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, która nas wybitnie zachwyciła zarówno krojem jak i kolorystyką i oryginalnością sukni.

najlepsze-kolaz

Kto wypadł najsłabiej?

Nie każda pani zachwyciła. Spośród naprawdę wieli stylizacji wybrałyśmy 3, które podobają nam się najmniej. Co sądzicie o takim wyborze? A może oceniacie je wręcz przeciwnie niż my? W zestawieniu znalazły się: Anna Starmach, Emma Kiworkowa oraz Kate Rozz.

najgorzej-kolaz

Panowie w stylu awangardowym

Coraz chętniej z modą eksperymentują także panowie! Choć na czerwonym dywanie dominowała klasyka, to znaczna część męskiej reprezentacji postanowiła odejść od konwenansów i strojem wyrazić siebie. Najbardziej awangardowo w ujęciu mody męskiej prezentowali się: Nikodem Rozbicki, Mateusz Maga oraz Rafał Jonkisz, który zadziornie postawił na biały garnitur i czarne buty. Taką zabawę konwencją lubimy!

awangardowe

A Ty którą stylizację oceniasz najlepiej?

zdjęcia: plejada.pl, newspix.pl

Zostaw komentarz