Witajcie na naszym BLOGU!

Na początek chcemy przedstawić Wam naszą firmę. Już od 15 lat dokładamy wszelkich starań, aby kobiety czuły się piękne i wyjątkowe Posiadamy 5 salonów w Polsce i nadal się rozwijamy.

Nasze kreacje pokazywane są na najlepszych wybiegach, zdobią uczestniczki wyborów piękności, ubierają aktorki i prezenterki oraz są inspiracją dla produkcji telewizyjnych.(tu np.link z pokazu mody).

Dysponujemy ponad 1000 modeli sukien wieczorowych oraz ślubnych! A piękne dodatki? Można wybierać godzinamismiley. Bajeczne buty w kolorach natury, wspaniała biżuteria ręcznie wykonana i projektowana tak, aby nawet największa indywidualistka znalazła coś dla siebieyes.

Oczywiście, nasze salony, nie zapominają o naszych Panach! Tu też mamy pole do popisu! Coś dla klasycznych gentelmanów: smokingi na bal, surdut angielski na popołudniowy ślub, czy frak dla lubiących operę. Ale to nie wszystkowink… Przecież mamy jeszcze gości weselnych, studniówkowiczów i wszystkich, którzy bywają na balach sylwestrowych, karnawałowych lub eleganckich przyjęciach. Panie znajdą w każdym z naszych salonów, wspaniałe suknie w różnorodnej gamie kolorystycznej, od klasycznej „małej czarnej” po niesamowite „dzieła sztuki”. Panów ubierzemy w wysokiej klasy garnitury okazjonalne oraz biznesowe.

Wszystkie Panny Młode muszą odwiedzić nasze salony, a zapewniamy, znajdziecie suknie waszych marzeń!

Nasze stylistki i krawcowe są do waszej dyspozycji. Jeżeli mieszkacie daleko od naszych salonów, pomożemy dobrać suknię, dopasujemy i szybko wyślemy kurierem na wskazany adres.
Tylko my wiemy jak dobrać suknie…

Twoja suknia, powinna podkreślić Twoją kobiecość, ale odkryć tylko tyle, byś wciąż była damą!

Zostaw komentarz