Jak dopasować torebkę wizytową do sukienki?

Torebka to jeden z podstawowych elementów stylizacji wieczorowej. Niemal każda kobieta przygotowując się do wielkiego wyjścia zastanawia się jaką torebkę wybrać, by pasowała do jej sukienki.

Torebka do sukienki – większa czy mniejsza?

Torebka musi oczywiście pomieścić wszystkie rzeczy potrzebne Ci podczas przyjęcia. To wielkość właśnie jest pierwszym wyznacznikiem wyboru – jeśli zamierzasz do torebki włożyć jedynie przysłowiową puderniczkę i chusteczki, zdecyduj się na małą kopertówkę lub tzw. „puzderko”, które będziesz trzymała w dłoni. Często takie małe torebki posiadają również delikatny łańcuszek umożliwiający noszenie na ramieniu. Gdy do torebki planujesz włożyć już nieco więcej, wybierz większą, bardziej pojemną kopertówkę, która również będzie prezentowała się bardzo efektownie.

Eleganckie torebki wizytowe występują w niemalże każdym kolorze. Jeśli chcesz dopasować kolor torebki do swojej sukienki, możesz wybrać taką w podobnym lub identycznym odcieniu. Pamiętaj, że wówczas torebka będzie dodatkiem mniej widocznym. Najczęściej  kolor torebki dopasowany jest jednak nie do sukienki, a do koloru reszty wybranych dodatków – butów, pasków, biżuterii. Srebrna czy złota torebka powinna znaleźć się w szafie każdej z nas i będzie z pewnością wykorzystana na wiele różnych okazji.

Idealna torebka do sukienki wieczorowej

Nie bój się zaszaleć i tak jak pokazują bieżące trendy wybierz torebkę zupełnie kontrastującą z resztą stylizacji, na przykład mocno błyszczącą lub w opalizującym kolorze.  Taka torebka z pewnością będzie grała ważną rolę i zwracała uwagę. Możesz postawić też na niecodzienny kształt małej torebki. W naszych salonach znajdziesz torebki – pudełeczka, serca, puzderka o owalnym kształcie czy z nietuzinkowymi ozdobami i w każdej z nich będziesz mogła schować swoje najcenniejsze skarby!

 

Zostaw komentarz