Dlaczego warto postawić na garnitury Wilvrost?

W naszych salonach – jak zapewne większość z Was wie – znajdziecie oprócz sukien ślubnych i wieczorowych bogaty dział męski. Warto odwiedzić nas z narzeczonym, mężem, tatą czy synem i zobaczyć, jakie oryginalne i eleganckie garnitury możemy dla nich zaproponować. Od wielu lat współpracujemy z niemiecką firmą Wilvorst. Jest to firma z ponad 100-letnią tradycją. Najwyższa jakość świadczonych usług i zadowolenie dziesiątek tysięcy Klientów przekonało i nas. Firma, która powstała w Northeim w Niemczech opracowuje swoje produkty z najwyższą dbałością.

Dlaczego zatem warto wybrać garnitur ślubny bądź okazjonalny właśnie tej firmy?

Wilvorst specjalizuje się w szyciu garniturów na śluby i wesela, w swojej ofercie posiada specjalną linię AFTER SIX dedykowaną każdemu Panu Młodemu, by ten mógł być w centrum uwagi w tym ważnym dniu. Garnitury Wilvorst wyróżniają się bogatą kolorystyką, możliwością komponowania własnych zestawów, najlepszą jakością tkanin i nowatorstwem fasonów. Klientów odwiedzających nasze salony urzekają żakardowe marynarki, zdobione kamizelki i nowoczesność kroju. W przypadku wszelkiego rodzaju uroczystych wydarzeń i formalnych zaproszeń z obowiązującym ubiorem, Wilvorst oferuje pełną gamę strojów towarzyskich, od smokingów po fraki!

Podążając z duchem czasu, a także z pełną dbałością o wykonanie, Wilvorst jako pierwszy producent męskiej odzieży na uroczystości oferuje ekologiczne garnitury! Dzięki różnym udoskonaleniom i ekologicznym materiałom, klasyczny garnitur ślubny w stylu boho znajdziesz w linii GREEN. Będzie modnie i zgodnie z naturą!

I na koniec dwie wiodące linie garniturów Wilvorst – PRESTIGE oraz TZIACCO. PRESTIGE to kolekcja najlepsza i cechująca się najwyższą jakością. Każdy Klient, który ceni sobie najlepsze tkaniny i wykonanie znajdzie w niej idealny garnitur ślubny. Jeśli planujesz wesele w stylu glamour lub przyjęcie klasyczne i eleganckie, zobacz koniecznie garnitury z tej właśnie linii. TZIACCO natomiast prezentuje nowości w modzie ceremonialnej i wieczorowej. Wyróżnia się ekskluzywnymi tkaninami, innowacyjnymi fasonami oraz ekstrawaganckim stylem. Centrum tej kolekcji stanowi linia ROYAL, która perfekcyjnie przygotuje Cię do roli księcia z bajki, tak byś mógł zabłysnąć i Ty przy swojej pięknej Pannie Młodej!

Zostaw komentarz