Jak ubrać się na wesele najbliższych?

Zbliża się ślub i wesele bliskich Ci osób i nie wiesz, jak się na nie ubrać? W tym artykule podpowiemy, co powinna założyć Mama, Ojciec oraz Rodzeństwo, by godnie uczcić ten ważny dla Pary Młodej dzień.

Mama Panny Młodej lub Pana Młodego

Często mówi się, że tak zwana „mama weselna” lub „mama wesela” powinna podobnie jak Panna Młoda wyróżniać się wśród gości swoim strojem i być ubrana niezwykle elegancko. Naszym Klientkom proponujemy kreacje dopasowane do stylu wesela oraz preferencji i gustów – od sukienek krótkich, ołówkowych lub koktajlowych z rozkloszowanymi spódnicami po długie, efektowne i błyszczące suknie balowe. Suknia dla mamy Państwa Młodych powinna być wygodna, biorąc pod uwagę fakt, iż będzie założona z pewnością na kilkanaście godzin, a ponadto Mamy zazwyczaj mają wiele dodatkowych zadań do wykonania podczas wesela. Z tego powodu Mamy weselne decydują się też na zakup dwóch lub nawet trzech sukienek – jedna stylizacja wybierana jest na ślub i tutaj królują sukienki w wersji mini lub midi, wykonane z eleganckich i gładkich tkanin, kolejne zaś są już mocniej wieczorowe i ze zdobieniami, błyskiem czy koronkami. Do każdej z sukien Mama Panny Młodej lub Pana Młodego ma możliwość wyboru pięknej biżuterii, obuwia oraz torebek.

Tata Panny Młodej lub Pana Młodego

W zasadzie podczas każdego wesela niezależnie czy organizowane jest w stylu boho, glamour czy tradycyjnym, Ojcowie Państwa Młodych powinni zaprezentować się w garniturze lub smokingu. Ten klasyczny męski ubiór będzie z pewnością najodpowiedniejszym wyborem, a nasze konsultantki pokażą Panom wiele ciekawych rozwiązań i możliwości na wyróżnienie Taty spośród innych gości. Proponujemy oryginalne garnitury ceremonialne, z żakardowymi marynarkami i kamizelkami, różne wersje kolorystyczne oraz bogatą gamę dodatków – od koszul, butów, po plastrony i spinki do mankietów.

Rodzeństwo Pary Młodej

Podobnie jak rodzice, tak i  rodzeństwo powinno swoim strojem zaakcentować bliską relację z Państwem Młodym. Spośród oferowanych przez nas sukien wieczorowych – eleganckich, zdobionych, krótkich lub długich, Panie wybiorą z pewnością takie, które będą odpowiadały ich gustom. Nasze garnitury – od klasycznych po ekstrawaganckie zadowolą nawet najbardziej wymagających Panów.

Podsumowując, wesele najbliższych nam osób to czas, kiedy swoim strojem pokazujemy szacunek dla organizatorów oraz łączącą nas z nimi więź. Zadbajmy więc, by wyglądać w tym dniu nieco inaczej niż na co dzień, ale oczywiście w zgodzie ze swoim gustem i upodobaniami.

Zostaw komentarz