Klasyczny Pan Młody – trendy w modzie ślubnej

O ślubnej modzie damskiej pisze się dużo i chętnie. A panowie? Większość publikacji zdaje się ich pomijać. Za takie podejście nierzadko panowie sami są odpowiedzialni – chyba każda z nas choć raz usłyszała, że „przecież mam garnitur.” W rzeczywistości jednak rynek oferuje panom znacznie więcej niż po prostu garnitur – wieloletni, nudny, uniwersalny. Podpowiadamy czym się kierować, by Pan Młody nie ustępował klasą swojej świeżo poślubionej.

2014 rok to czas klasycznej elegancji. Jest minimalistycznie, przemyślanie, luksusowo. Nie ma tu miejsca na niedociągnięcia i buntowniczość. Szykowny, doskonale skrojony garnitur to obowiązkowy punkt programu. Panowie mogą wybierać między głęboką czernią, ekstrawaganckim granatem czy stonowaną szarością. Pragniesz odrobiny nonszalancji? Proszę bardzo!

man3

Kolor sezonu: granat

To właśnie granat święci dziś triumfy. Nic dziwnego, bo to kolor o ponadczasowej prezencji. Nie obciąża wizerunku jak czerń i jest idealny dla panów o jaśniejszej karnacji i włosach. Właściwie nie istnieje typ urody, któremu ta barwa by nie pasowała. Granat idealnie będzie współgrał z białą koszulą tworząc iście marynistyczne połączenie. Równie strojnie będzie wyglądał z dodatkami w odcieniach różu, fioletu, błękitu.

man1

 

Zostaw komentarz