Metamorfoza wieczorową porą – KONKURS :)

Dziennych metamorfoz i przemian jest dużo. Dzięki programom telewizyjnym i poradom stylistów wiemy, ja korzystnie i ładnie wyglądać w ciągu dnia, jak kompletować garderobę i zbudować odpowiednią bazę dla codziennych strojów. Niemniej w życiu każdej z nas przychodzi moment, kiedy chcemy olśnić wieczorem – wyjcie do teatru, opery, na bal andrzejkowy bądź sylwestrowy, bankiet świąteczny, wesele – prędzej czy później staniemy przed dylematem co kupić i co założyć, by zachwycić nie tylko otoczenie, ale i siebie. Z pomocą przychodzi Studio Mody Evita!

Zgodnie z dewizą „ z Evitą zawsze w wielkim stylu” zachęcamy kobiety (w każdym wieku!), do wzięcia udziału w metamorfozie wieczorowej. Pod okiem naszej ekipy możesz zmienić się w prawdziwą królową nocy, ubraną modnie, elegancko, zgodnie z trendami i Twoim indywidualnym stylem.

konkurs

W Evicie wiemy, że dokonały, wieczorowy strój to nie tylko suknia, ale też odpowiednio dobrane buty, torebka, biżuteria – nie pozostawimy Cię samej sobie w morzu dodatków! Po naszej metamorfozie będziesz gotowa do wielkiego wyjścia – nie pozostaje Ci nic innego jak błyszczeć w towarzystwie J

Co robić i co można wygrać?

Konkurs jest dwuetapowy, a wszystkie jego szczegóły znajdziesz w regulaminie. Do wygrania są suknie wieczorowe o wartości blisko 2 tysiące złotych każda oraz dodatki wieczorowe, wszystko pod szyldu Evity. Właśnie teraz – gdy zbliża się czas świątecznych spotkań, balów sylwestrowych, studniówek i karnawału – jest doskonały moment, by zrobić coś dla siebie i skusić się na odrobinę luksusu. Bo która z nas nie marzyła kiedykolwiek o zainteresowanych, pełnych podziwu spojrzeniach rodem z czerwonego dywanu? Do dzieła!

Weź udział w konkursie: https://www.facebook.com/pages/Studio-Mody-EVITA/184214524971555?id=184214524971555&sk=app_467939593270340

Zostaw komentarz