Pomysł na kobiecy prezent: torebka

Zwykło się mówić, że kobieta w torebce nosi całe swoje życie. To tłumaczy, dlaczego tak często sięgamy po wielkie i pojemne torby. Jednak nie tylko takie mają stałe miejsce w naszych szafach i garderobach. W temacie torebek uwielbiamy wszystko! Pojemne worki, eleganckie torby wizytowe, listonoszki oraz małe torebki, które nosimy na specjalne okazje takie jak studniówki czy wesela.

torebka2

Czy torebka to trafiony prezent?

Zawsze! Musisz jednak wziąć pod uwagę co lubi obdarowywana kobieta i jaki preferuje styl. To pozwoli Ci zadecydować na jaką wielkość, kształt i fakturę postawić. Jeśli kobieta preferuje minimalizm i elegancję to z pewnością przypadną jej do gustu proste, ponadczasowe propozycje. Miłośniczki romantycznych klimatów powinny ulec czarowi torebek biżuteryjnych i w stylu retro, a dziewczynę o dynamicznej, zdecydowanej osobowości na pewno urzeknie propozycja w intensywnym kolorze lub w rokowym stylu.

lllll5

Zaleta?

Torebka zawsze pasuje! Nie ryzykujesz niedopasowania rozmiaru.

Zawsze zwracaj uwagę na jakość wykonania i przemyśl wybór. Dla kobiety torebka nie jest tym samym co dla mężczyzny plecak i nie służy tylko do gromadzenia rzeczy, które chcemy mieć przy obie gdy jesteśmy poza domem. Torebka to element codziennej stylizacji, ważny wyróżnik i często odzwierciedlenie osobowości.

l5

 

Czy postawić na pragmatyzm?

Większość kobiet ma w swoich zbiorach klasyczną czarną lub brązową torebkę, która pasuje do wszystkiego. Decydując się na kupno torebki jako prezentu powinno się pamiętać, że dajemy coś wyjątkowego i oryginalnego, a funkcja użytkowa nie jest tu priorytetem. Uwierz, że każda kobieta potrafi stworzyć idealną okazję by założyć coś, co jej się podoba.

Zostaw komentarz