Nie wszystko złoto ..

Zastanawiasz się jaki kolor sukni wieczorowej wybrać na Sylwestra i karnawałowe imprezy? Marzysz o kreacji, która nie będzie tylko na jeden raz? Postaw na klasykę i ponadczasowość. I nie, nie chodzi o czerń! Przełom roku należy do barokowego przepychu, który idealnie prezentuje się… w złocie 🙂

Złoto to bardzo kobiecy i elegancki kolor. Idealnie sprawdza się w wieczorowych kreacjach wymagających świetlistości, wyjątkowości i wyrazistości. I choć to kolor odważny warto rozważyć jego wybór przy ostatecznej decyzji dotyczącej idealnej sukni. Złoto nie wychodzi z mody i bez względu na to jakie trendy ustalają kreatorzy na dany sezon – złoto zawsze plasuje się na wysokiej lokacie. Kojarzy się z bogactwem i pewną neutralnością – do złota pasuje niemal wszystko.

b1-251

b4-662

Komu pasuje?

Złoto ociepli Twoją urodę i podkreśli jej wiosenno-jesienne tony. Na taki wariant mogą skusić się piegowate blondynki, czarnowłose panie o alabastrowej cerze i rudzielce o ceglastych ustach. Właściwie nie ma typu urody, do którego złoto nie pasuje. Każdej cerze nada szlachetności i odrobiny blichtru.

Stroniącym od odwagi złota polecamy złore dodatki – buty czy torebka na zawsze pozostaną modne i będzie można użyć ich w wielu stylizacjach. Wystarczy spojrzeć na złotą biżuterię – nosimy ją już niemal jak drugą skórę.

b2-3195

b3-3991

Zostaw komentarz