Najnowsze trendy w sukienkach dla druhen

Druhna – jedna z bardzo ważnych osób podczas uroczystości zaślubin oraz wesela. Najbliższa osoba dla Panny Młodej, często pełniąca również rolę świadkowej. Taka osoba powinna wyróżniać się strojem, by podkreślić wyjątkowość swojej roli.

Jaką zatem sukienkę może założyć druhna?

Najnowsze trendy w sukniach dla druhen pokazują, że coraz częściej wybierane są długie kreacje. Królują głównie pastelowe kolory, jak odcienie różu, błękitu, beżu, fioletu. Suknia dla druhny wcale nie musi być gładka, może na niej pojawić się koronka, brokatowe czy cekinowe wzory. Druhny często wybierają suknie w fasonie litery A, czyli z rozkloszowanymi spódnicami – taka opcja jest z pewnością bardzo wygodna i efektowna. Jeśli czujesz się natomiast bardziej komfortowo w sukni dopasowanej, czy w fasonie rybki pomożemy Ci wybrać i taką piękną kreację. Możesz wybrać też krótką sukienkę, również klasyczną i elegancką lub z efektownymi zdobieniami. Wybierzemy do niej odpowiednie dodatki, które uzupełnią całość stylizacji.

Kolejnym trendem jest, zapożyczone z Zachodu wybieranie przez Pannę Młodą kilku druhen z założeniem, by ich sukienki były bardzo podobne lub wręcz identyczne. Tutaj podobieństwo sukienek może wyrażać się poprzez ten sam kolor, styl zdobień czy fason. Zdarza się również, że to sama Panna Młoda wybiera suknie dla swoich druhen lub podpowiada jaki kolor powinny wybrać – tak, by pasowały do stylu przyjęcia weselnego.

Suknie dla druhen w sezonie 2022 będziemy tak, jak do tej pory szyć na miarę w naszej pracowni, uwględniając Wasze indywidualne preferencje, stawiając na oryginalność, prostotę formy i wyjątkowe tkaniny lub zdobienia.

Zostaw komentarz