Ślub zimą

Najpopularniejsze, ślubne miesiące to nie tylko te, które zawierają „r” w nazwie, ale też te, które gwarantują ciepłą, letnią pogodę. Dziś przedstawimy Wam argumenty, dlaczego warto ustalić termin ceremonii i wesela na, niekoniecznie lubiane, zimowe miesiące.

Zaleta 1: Dostępność.

Im więcej chętnych na dany termin tym wcześniej trzeba rezerwować salę, zespół i innych podwykonawców. Ślub w miesiącach niecieszących się takim „wzięciem” zagwarantuje nam większe pole manewru i zdecydowanie większy wybór. Wszyscy usługodawcy czekają wtedy z otwartymi ramionami i na pewno uda Ci się „zabukować” idealną salę, na którą zapisy w miesiącach letnich wybiegają 2-3 lata wprzód.

Zaleta 2: Ceny.

Prosta zasada popytu i podaży: im mniej jest chętnych na zawarcie związku małżeńskiego w danym okresie tym większa walka cenowa pomiędzy podmiotami z ofertą ślubną. Zimowy ślub będzie więc zdecydowanie tańszy niż taki sam zorganizowany np. w czerwcu. Jeśli zależy Ci na imponującym wydarzeniu w niewielkim budżecie pomyśl, by imprezę zorganizować w innym dniu tygodnia niż sobota – wtedy upusty będą jeszcze większe, a Ty zaoszczędzisz znaczną sumę pieniędzy.

w1.1

Zaleta 3: Oryginalne dekoracje.

Masz wrażenie, że wszystkie śluby wyglądają podobnie, a wszelkie dekoracje są niemal identyczne? Zimowy ślub pozwala Ci na prawdziwą rewolucję w tym temacie: zamiast kwiatów na stoły postaw na stroiki z jodły lub ozdobne szyszki, które w rękach florystki zmienią się w prawdziwe dzieła sztuki. Płatki kwiatów na wyjście z kościoła idealnie zastąpią bańki mydlane, a – popularne latem róże i fiolety – w dekoracjach stołu na pewno godnie zastąpi granat i mroźne srebro. Możliwości są nieograniczone, a gościom na pewno zapadnie w pamięć tak unikatowy wystrój.

Zaleta 4: Niepowtarzalny klimat.

Tylko zimą uda Ci się stworzyć klimat elegancki i przytulny jednocześnie. Trzeszczący ogień w kominku na sali, ozdobne poduchy na krzesłach i morze świec wprowadzą jedyną w swoim rodzaju atmosferę.

Zaleta 5: Oryginalna suknia ślubna

Nie musisz się obawiać, że w sukni z długim rękawem będzie Ci za gorąco, albo że tkanina będzie źle zachowywać się w wysokich temperaturach. Zimą możesz pozwolić sobie na – uwaga! Bardzo modne – suknie z długim rękawem, cięższe, satynowe modele i niezliczoną ilość warstw. Jak na prawdziwą Królową Śniegu przystało będziesz wyglądać zjawiskowo!

3.11.1

Zostaw komentarz