Szaleństwo andrzejkowej nocy

W andrzejkową noc chcesz olśnić i zaskoczyć towarzystwo niepowtarzalną stylizacją. Ten najbardziej czarodziejski wieczór jesieni powinien być okazją nie tylko do wróżb i wypowiadania życzeń, ale też do ich spełniania! Jak spośród trendów wybrać coś dla siebie?

W obecnym zesonie kreacje przewidziane na andrzejkową noc mienią się i błyszczą zza sklepowych witryn. Właśnie te modele – skrzące się w blasku świateł, fleszy i świec najbardziej przykuwają uwagę żądnych prawdziwej zabawy kobiet i … mężczyzn! Jeśli więc chcsz się wyróżnić postaw na dominujący deseń, cekiny, kryształki i wszystko, co pozwoli Ci zrezygnować z biżuterii na rzecz sukni, która zachwyca! Barokowy przepych jest jak najbardziej dozwolony.

2592

8973

Co z dodatkami?

Wybrałaś bogatą suknię i chcesz zrezygnować z dodatków – OK, choć to zachowawcza myśl. W obowiązującym sezonie całość stylizacji ma pękać z dumy, blichtru i kontrolowanego kiczu. Ogranicza Cię tylko fantazja. Biżuteryjna suknia z kolią? Dlaczego nie! To jedyna taka noc, w której nie obowiązuje umiar i ponadczasowa klasyka. Bawimy się, przeganiamy szarość i złe nastroje. I cieszymy się, że wreszcie mamy okazję OLŚNIEWAĆ!

t4 t3

Zostaw komentarz