Dlaczego warto odwiedzić ślubne atelier?

Każda przyszła Panna Młoda już na początkowym etapie przygotowań do ślubu myśli o wyborze tej najważniejszej sukienki – sukni ślubnej. W tym celu najlepiej odwiedzić ślubne atelier, czyli salon specjalizujący się w sprzedaży sukien i dodatków ślubnych. Żadne zdjęcie sukni ślubnej nie odda tego, jak prezentuje się ona na żywo! Nasze salony sukien ślubnych, usytuowane w centrum Krakowa oraz Katowic oferują setki najróżniejszych modeli – od rybek, syrenek, sukien w fasonie litery „A” do efektownych księżniczek.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Oprócz możliwości obejrzenia sukien będziesz miała okazję porozmawiać z naszymi konsultantkami. Opowiesz o swojej wizji wymarzonej kreacji, o stylu wesela, kolorystyce dodatków. Stylistki pokażą Ci różne suknie, umożliwiając przymierzenie każdego fasonu, byś wiedziała, w którym z nich będziesz czuła się piękna – pomogą dopasować suknię do figury. Nie bój się pytać, czas przeznaczony na przymiarki ma być dla Ciebie przyjemnością i rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości. Sukien ślubnych nie nosimy na co dzień, więc warto spróbować wielu modeli, by sprawdzić w którym będziesz czuła się najbardziej komfortowo.

 

A jak przygotować się do pierwszej wizyty w salonie sukien ślubnych?

Przede wszystkim zadbaj o pozytywne nastawienie, dobry humor i najważniejsze – czas. Możesz umówić się do nas poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub korzystając z portali społecznościowych (znajdziesz nas na Facebooku i Instagramie). Zabierz ze sobą Mamę, zaufaną przyjaciółkę, świadkową lub przyjdź sama jeśli nie potrzebujesz wsparcia lub na tym etapie chcesz zrobić wstępne rozeznanie. Ważne byś pamiętała, że każda z nas ma swój gust a wybór sukni ślubnej należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Oczywiście chcemy się podobać (i tak będzie z pewnością!), jednak tylko Ty wiesz jak się w danej sukni czujesz i czy spędzenie w niej kilkunastu godzin będzie dla Ciebie komfortowe. Zrób lekki makijaż, nawet jeśli na co dzień się nie malujesz – pozwoli Ci to w zwizualizowaniu sobie efektu w dniu ślubu, kiedy zapewne będziesz w pełnym make-upie. Podobnie rzecz się ma fryzury – jeśli planujesz upiąć włosy do ślubu, zrób to również na przymiarkę.

Nie jest konieczne zabieranie ze sobą butów na obcasie – w salonie posiadamy szpilki do przymiarek, dodatkowo stajesz na specjalnym podwyższeniu (my, konsultantki nazywamy je podestem lub kołem) więc suknia, nawet za długa nie będzie spierać się o podłogę. Ważne byś pamiętała, że bielizna w kolorze cielistym pozwoli Ci skupić się na detalach sukni – ewentualnym dekolcie, ramiączkach lub rękawach – większość sukien ślubnych zaprojektowana jest tak, że docelowo nie zakładamy do nich już biustonosza (gorsety, fiszbiny, miski). Oczywiście znajdziemy również model, który pozwoli Ci na własny biustonosz jeśli tylko tak będziesz czuła się bardziej komfortowo.

Ważne, byś spędziła u nas tyle czasu ile potrzebujesz więc nie ograniczamy Cię w ilości sukienek, które będziesz chciała przymierzyć, ani w czasie, który chcesz w danej z nich spędzić, by przekonać się, że to właśnie TA JEDYNA!

Zostaw komentarz