Suknia ślubna na wesele zimą

Ślub w zimie kojarzy się z piękną, magiczną aurą – biały śnieg, błyszczący mróz i świąteczna czy karnawałowa atmosfera.

Jaką zatem suknię ślubną powinna założyć przyszła Panna Młoda decydująca się na wesele zimą?

Nie ma określonego typu sukien dedykowanych dla ślubów zimowych, wiele modeli sprawdzi się zarówno latem jak i w chłodniejsze dni. Pamiętajcie, że podczas wesela z pewnością będzie Wam ciepło niezależnie od pory roku. Jeśli miałybyśmy radzić, jakie modele z bardziej wpiszą się w zimową atmosferę, to byłyby to z pewnością te posiadające długie rękawy. Wizualnie będą pasować takie wykonane z delikatnych tiuli bądź koronek, pokryte błyszczącymi aplikacjami. W swojej ofercie posiadamy suknie ślubne z odpinanymi rękawami, dzięki czemu Twoja suknia będzie miała dwie odsłony. Rękaw możesz włożyć jedynie do kościoła, by podczas wesela mieć już pełniejszą swobodę ruchów w sukni bez rękawów. Rękaw w sukni ślubnej na zimowy ślub może pozwolić na zrezygnowanie z dodatkowego okrycia wierzchniego w kościele – możesz jedynie na czas przejazdu włożyć bolerko, futerko, etolę lub szal. Takie dodatki również znajdziesz w naszych salonach, często szyjemy okrycia wierzchnie na miarę, by idealnie pasowały do sukni ślubnej.

Co jeszcze poza długimi rękawami może wyróżnić zimową Pannę Młodą?

Z pewnością błysk! Nic bardziej niż cekiny, brokat, zdobione koronki nie wpasuje się w klimat zimowej bieli, wcześnie nadchodzącego mroku i długiego, weselnego wieczoru. Dodatkowo, jeśli to ślub w Święta, Sylwestra lub Nowy Rok wszyscy Goście z pewnością będą chcieli swoim strojem podkreślić wyjątkowość zarówno Waszej uroczystości, jak i czasu, w jakim się ona odbywa. I będą błyszczeć!

Jeśli zamiast brokatu wolisz postawić na klasyczną, gładką suknię ślubną ona również dzięki swojej ponadczasowości i elegancji pięknie wkomponuje się w zimową atmosferę. Do takiej sukni Pan Młody może włożyć klasyczny smoking i oboje będziecie wyglądać jak postacie z baśni Andersena!

Zostaw komentarz